logo

19 Eylül 2012

2012-13 ÖĞRETİM YILI YEMEK BURSU BAŞVURULARI

BAŞVURU TARİHİ: 18.09.2012 – 02.10.2012 Arasıdır.

Öğle Yemeği Bursu Başvuru formlarını eksik, yanlış veya yanıltıcı bilgilerle dolduran öğrencilerin başvuruları kabul edilmez ve geçersiz sayılır.

Öğle Yemeği Bursu Başvuru İlanı sonucunda asil olarak burs almaya hak kazanan adaylardan bursun başladığı tarihten itibaren ilk bir ay içersinde öğle yemeğinden hiç faydalanmayan, bir dönemde yemek hakkının yüzde
ellisinden azını kullanan ve Öğle Yemeği Bursunu kötüye kullanan (başkasına faydalandırma vb.) öğrencilerin bursuna son verilir.

1. Milli sporcu olduğunu belgeleyen öğrenciler ilan ve değerlendirmeye tabi tutulmaksızın talep ettikleri takdirde (Milli Sporcu Belgesini Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri şartıyla) doğrudan Öğle yemeği Bursundan faydalanabilir.

2. Sağlık Raporu ile belgelemek şartıyla % 40 ve daha fazla engeli bulunan öğrenciler ilan ve değerlendirmeye tabi tutulmaksızın talep ettikleri takdirde (Sağlık raporunu Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına teslim etmeleri şartıyla) doğrudan Öğle Yemeği Bursundan faydalanabilir.

3. Anne veya babasının şehit veya gazi olduğunu belgelendiren öğrenciler ilan ve değerlendirmeye tabi tutulmaksızın (Şehitlik veya Gazilik Belgesini Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığına teslim etmelerişartıyla) talep ettikleri takdirde doğrudan Öğle Yemeği Bursundan faydalanabilir.

Sağlık Kültür ve Spor Daire başkanlığı Öğle Yemeği Bursu’na başvuru yapmak için TIKLAYINIZ…

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ